سایت همراز یاس، سایت تخصصی زنان شهید

این سایت در محورهای زنان شهیده، زنان آزاده، زنان جانباز، زنان فعال در عرصه دفاع مقدس به طور گسترده وارد شده به گونه‌ای که اطلاعات زنان ایثارگر در عرصه بین‌الملل را نیز در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد.

 

در این سایت اطلاعات، خاطرات، مصاحبه‌ها با خانواده شهدا، دست نوشته‌ها، عکس و مقالات هر شهیده به اندازه‌ای که قابل دسترسی باشد، در این سایت قرار خواهد گرفت.

 

سایت همراز یاس، سایت تخصصی زنان شهیده به همت اداره کل امور بانوان شهرداری تهران به مناسبت سی‌امین سالگرد پیروزی انقلاب و مصادف با ششمین روز دهه فجر با نام انقلاب اسلامی، 30‌ سال پایداری، ایثار، جهاد و شهادت راه‌اندازی و رونمایی شد.

/ 2 نظر / 66 بازدید
امین

(ما شما را آنگونه که می خواهید معرفی میکنیم) >>تبلیغات خود را به ما بسپارید<< گروه تبلیغاتی احتیاج دات کام بعد از درک وضعیت بسیار بد و نامطلوب اقتصادی واحساس نیازجامعه به یک وب سایت تبلیغاتی اقدام به طراحی و ایجاد سایتی به همین عنوان با نام www.ihtiyaj.com نموده است. بدین وسیله از تمامی کسبه،کارفرمایان،مدیران کارخانه جات وشرکت های دولتی و خصوصی حتی دانشجویان وب نویسان و وب مسترها دعوت می شود تا محصول،کالا و یا خدمات و یا سایت یا وبلاگ خود را فعلا بصورت رایگان در وب سایت www.ihtiyaj.com معرفی و تبلیغ کنند. >>تبادل لينك با وبسايت ها و وبلاگها<< سايت تبليغاتي احتیاج دات کام در نظر دارد با سايتها و وبلاگها با هر رتبه و تعدادبازدیدکننده ای تبادل لينك داشته باشد . اگر تمايل به تبادل لينك با سايت احتیجاج دات کام را داريد لينك ما را با عنوان**تبلیغات اینترنتی به شیوه نوین**به آدرس**www.ihtiyaj.com** درسايت خود لينك كنيد سپس{عنوان لينك و آدرس سايت يا وبلاگ}خودتان را ازطريق *فرم تماس باما *بفرستيد تا شما را در صفحه اول سایت لینک نماییم. با تشکر از حسن انتخاب شما: مدیر سایت

سمیرا محرابی

وصیت نامه شهیده بارقه یا یک شهید زن